Wynajem nieruchomości - Mielno i Opole

Wynajem nieruchomości

Eleganckie apartamenty na wynajem oraz nowoczesne powierzchnie biurowe

W swojej ofercie posiadamy wynajem apartamentów oraz powierzchni biurowych.

Eleganckie, nowoczesne wnętrza naszych apartamentów posiadają standard deluxe. Apartamenty zlokalizowane są w Mielnie – turystycznej,
nadmorskiej miejscowości.

Mile widziane są u nas zwierzęta, więc nie musicie się martwić o swoich pupili, podczas odpoczynku w naszych luksusowych apartamentach.

Nowoczesne biura, zlokalizowane w Opolu, wyposażone są w wentylację mechaniczną oraz dostęp do Internetu światłowodowego. Posiadają zaplecze sanitarno-socjalne oraz własny parking. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu apartamentów w Mielnie oraz powierzchni biurowych w Opolu.

Apartament Dune w mielnie

Apartament Dune w Mielnie

Luksusowy apartament przy samej plaży z dużym tarasem i widokiem na morze. W pełni wyposażony. Bezpośrednio w apartamentowcu znajduje się basen, siłownia oraz restauracja. Dostępny garaż podziemny oraz pomieszczenie na rowery lub inny sprzęt sportowy.

Apartamenty o2 w mielnie

Apartamenty O2 w Mielnie

Apartamenty położone w spokojniejszej części Mielna tylko 400 m od plaży. W budynku znajduje się siłownia oraz sauna. Dostępny garaż podziemny.

apartamenty justan w opolu

Apartamenty Justan w Opolu

Kompleks mieszkań w nowym apartamentowcu, zlokalizowanym w zacisznej części Opola, w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych oraz dobrym dojazdem do centrum miasta.

Skip to content