Wynajem aut sportowych i kamperów w Opolu

Wynajem pojazdów

Idealny do ślubu Ford Mustang GT oraz sprawdzony w podróży Camper Citroen Adria

Oferujemy wypożyczenie samochodów w wymiarze krótko i długoterminowym. Prowadzimy naszą wypożyczalnię na terenie Opola. Nawiązujemy współpracę z firmami oraz klientami indywidualnymi. Wynajem pojazdów to świetna okazja, aby przetestować model auta, jakim jesteśmy zainteresowani. 

Jeżeli myślisz o wyróżnieniu się w dniu ślubu (lub w innym równie ważnym dniu), możesz… możesz skorzystać z wynajmu naszego sportowego samochodu FORD MUSTANG CONVERTIBLE GT 2020. Istnieje możliwość wynajmu pojazdu razem z elegancko ubranym kierowcą. Jednodniowe wypożyczenie samochodu sprawdzi się doskonale w przypadku naszej sportowej propozycji, jaką jest FORD MUSTANG CONVERTIBLE GT 2020 w kolorze Orange Fury. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

FORD MUSTANG CONVERTIBLE GT 2020

FORD MUSTANG CONVERTIBLE GT 2020

Niezależność podczas podróżowania możesz sobie zapewnić podróżując kamperem. Oferujemy wynajem kampera CITROEN ADRIA 2019, w którym jest aż 5 miejsc do jazdy oraz spania. Zapewnia to możliwość podróżowania w większym gronie w komfortowych warunkach. Pojemna przestrzeń garażowa, dostępna z dwóch stron samochodu, spokojnie pomieści bagaże nawet na dłuższe wyjazdy. Nasz kamper posiada zewnętrzny bagażnik, który pomieści 3 rowery, dzięki temu wasze podróże mogą zostać jeszcze bardziej urozmaicone. Na czas wypożyczenia kampera udostępniamy możliwość pozostawienia własnego pojazdu na ogrodzonym parkingu w Opolu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

CAMPER CITROEN ADRIA 2019

CAMPER CITROEN ADRIA 2019

CENNIK

Zapraszamy do kontaktu

Skip to content